چرا زندگی چیزی جز رنج کشیدن نیست؟

همه ما از دنیا وکسانی که به آن ها اعتماد کردیم،زخم خوردیم.اگرکسی خیانت ببیند اعتماد برایش سخت شده یا این الگو را در دیگران تکرار میکند.غم ازدست دادن هم نشان میدهد زندگی فقط رنج است،پس تکلیف چیست؟

چه شغلی مرا خوشحال و خوشبخت می کند؟

تا به حال چند بار از خود پرسیده‌ایم: «قرار است با زندگی‌ام چه کار کنم؟» اغلب این سؤال با ضرورت‌های تلخ واقعیت و فشارهای اقتصادی یا با صداهای درونی شده پدر و مادر یا فرهنگ جواب داده می‌شود.

خواب و رویا از ما چه می خواهد؟

اگر در زندگى فعلى‌تان چيز بيش از حدى وجود داشته باشد رويا به شما مى‌گويد. اگر چيزى كمتر از حد باشد، آن را هم به شما مى‌گويد. رويا مهم ترین راهنماى درونی شماست. اما رویاها حامل چه پیامی هستند؟

تعبیر خواب: چگونه با تصاویر خواب و رویا ارتباط برقرار کنیم؟

چگونه با خواب هایمان مواجه شویم؟ چگونه مواردی که در خواب می بینیم را تحلیل کنیم؟ خواب ها چطور با ما صحبت می کنند؟خواب و رویا را از طریق روانکاوی کارل یونگ تعبیر کنید

علائمی که نشان می دهد شخص مقابل تان عقده ای است!

بسيارى اوقات آنچه گناه مى ناميم؛ غالباً نوعى احساس دلشوره، زياده روى و حتى نوعى گيجى است. اين احساس خاص نشان مى دهد عقده اى سربرآورده است. نشانه هاى يك عقده فعال را مطالعه کنید.

​آزمون بيداري قهرمان درون: ‌ارزيابي آمادگي براي ورود به دوره کوچینگ سفر قهرماني

آزمون بيداري قهرمان درون يا آزمون كهن الگويي پيرسون-مار(PMAI) يك آزمون شخصيت است كه توسط خانم كارول اس پيرسون و هيومار با الهام از آموزه ­هاي اسطوره‌شناس برجسته جوزف كمپبل و مطابق با آنچه در كتابش-قهرمان هزار چهره- به تفصيل توضيح داده است، طراحی شد...

کوچینگ یا مربی گری: حرفه ای فراتر از آنچه می پنداشتیم

مربی گری یا کوچینگ فرآیندی مشارکتی است بین مربی و مراجع او که در طی آن مربی و مراجع همگام با هم روندی خلاق را در پیش می گیرند تا مراجع بتواند دست به کشف توانمندی های خود بزند.

مهم ترین دلیل شکست در روابط عاطفی چیست؟

رابطه ها شكست مى خورند؛ نه تنها به خاطر عقده هاى شخصى، بلكه به دليل اينكه ما از آن ها انتظار غيرممكن داريم. اغلب پشت رابطه، توهم ناخودآگاهى نهفته است كه «آن ديگرى» مشكل تنهايى ما را حل خواهد كرد.

​تمرين شناسایی عقده: عمل كردن و بودن نوبتى

اگر زندگى‌تان بسيار پرمشغله است، وقتى در صف یا ترافیک ماندید، به‌جاى بى‌قراری يا عصبى شدن اين تمرين را انجام دهيد. شب‌ها پيش از خواب انجامش دهيد. مثل دوچرخه دونفره كه گاه فعالانه هدايتش را به‌دست مى‌گيريد و لحظه بعد از همراه تان پيروى مى‌كنيد.