راهی ساده برای درک دیگران هنگام مشکلات!

ما در جهانی زندگی می کنیم که با دیگران در ارتباط هستیم و اغلب دچار درگیری هایی با آن ها هستیم. در این روابط اغلب متوجه می شویم که در مقایسه با ما ترجیحات بسیار متفاوتی دارند، پس در تضادها حق با چه کسی است؟

4 شاخصه یه سازمان موفق چیه؟

مدیرانی که تمایل به همکاری دارن می تونن با کلیک روی لینک زیر هر پست، پاسخ بدن که تو پروفایلشون تو سایت بنیاد ثبت بشه و همزمان کامنت هم بزارن.

زندگی برازنده من؛ چگونه حال بدم را به حال خوب تبدیل کنم؟

زندگی من بی روح و خشک است و نمی توانم از آن لذت ببرم. دیگران مرا آدم جدی می دانند، اما من فکر می کنم آن ها از زیر مسؤولیت فرار می کنند. با رشد کهن الگوی دلقک به زندگی تان شور و نشاط ببخشید.

زندگی برازنده من؛ از دانش تا خرد چقدر فاصله است؟

با این که سعی می کنم جوانب را در نظر بگیرم، اتفاقی می افتد که برای آن پیش بینی نداشتم. بحث های علمی مرا خسته و کلافه می کند. با پرورش کهن الگوی فرزانه مسیری برای پرورش استقلال فکری در زندگی خود بیابید.

زندگی برازنده من؛ چگونه با تغییر نگرش به تمام آرزوهایمان برسیم؟

آیا این جهان، جهانِ امکان است؟ معجزه واقعیت دارد؟ آگاهی ها و قابلیت های من کجا مجالی برای بروز می یابند؟ با پرورش کهن الگوی جادوگر قادر به دگرگونی وضعیت کنونی تان و یافتن راه حل های جدید می شوید

زندگی برازنده من؛ چگونه بر اوضاع تسلط پیدا کنم؟

من نمی توانم از فرصت های موجود به نفع برسم و زندگی ام را بر اساس ارزش های شخصی ام برنامه ریزی کنم. کهن الگوی حاکم، صلح، عدالت و سازندگی را در شما پرورش می دهد

زندگی برازنده من؛ خواستن آفریدن است!

انجام کارها و مسؤولیت های تکراری شما را خسته کرده است؟ جرأت قدم زدن در رویاهایتان را ندارید؟ امتحان روش های جدید شما را می ترساند؟ کهن الگوی آفرینشگر کمک بزرگی برای پرورش نوآوری و خلاقیت شماست.