آرس؛ انرژي پرهيجان، پرانرژي و پرتحرك

مرد آرسی اعتماد به نفس دارد، گستاخ، فعال و احساساتی است. او معمولا پیش از واکنش نشان دادن، فکر نمی کند. این لحظه ای بودن برای او مشکل ساز می شود. او در موقعیت های مختلف توانایی واکنش سریع را دارد.

آرتميس؛ انرژي رسيدن به استقلال، هدف و كشف ناشناخته ها

آرتمیس بخشی از شخصیت یک زن است که تمایل به طبیعت و حضور در آن دارد و اهل سفر اکتشافی است. زنانی جنگجو که در زندگی نیاز به حضور دائم مرد در کنارشان ندارند، می جنگند و زندگی را به پیش می برند، آرتميس هستند.

مهم ترین کار برای تداوم عشق در رابطه عاطفی چیست؟

انسان‌ها هرگز نمی‌توانند تفاوت‌های شریک زندگی خود را دوست بدارند، مگر این‌که بدانند جای آن فرد بودن چه حسی دارد. وقتی طرفین متوجه ناراحتی خود می‌شوند و بی پرده از هم درخواست کمک می‌کنند، احتمال تولد دوباره رابطه وجود دارد.

بیماری های جسمی تا چه اندازه مواردی هستند که آن را سرکوب کردیم؟

بیماری نوعی محک و امتحان است، شاید سخت ترین امتحان. بیماری می تواند زمان و انرژی زیادی از ما بگیرد و موجب نگرانی و تشویش ما بشود. از بسیاری جهات یکی از دشوارترین رخدادهایی است که هر یک از ما می توانیم با آن روبرو ش...

ویژه کسانی که خیانت دیدند، یا ترس از خیانت دارند.

خیانت اتفاقی است مثل از دست دادن. آنچه در خیانت از دست می رود، رابطه ای ساده و معصوم و مورد اعتماد است. هرچه خیانتی که دیدیم به کسی که بیشتر به او اعتماد و باور داشتیم نزدیک تر باشد، در تجارب بعدی کمتر اعتماد می کنیم.

چگونه سوالات شما می تواند روی آینده تان تأثیر بگذارد؟

هرچه ما آگاهانه‌تر به سؤالات زندگی‌مان بپردازیم، زندگی معنادارتری را تجربه خواهیم کرد.وقتی کودک بودیم، سوالات ما این بود: پدر و مادرم از من چه انتظاراتی دارند؟ چگونه می‌توانم نیازهایم را برآورده کنم؟

تحلیل یک داستان عاشقانه، از یک عشق از دست رفته!

انکار با هر شدتی نمی تواند مانع تجربه از دست دادن شود. جایی میان بی قراری دل و تب و تاب ذهن، فرصتی است برای پذیرش فانی بودن همه چیز و پذیرفتن قدرت اندک مان برای کنترل کردن زندگی و اتفاقات آن.

راه درست برای بهتر زندگی کردن چیست؟

ما طوری زندگی می کنیم که انگار زندگی مان یک رمان است و اینکه نویسنده رمان در صفحه آخر به می گوید موضوع آن چه بوده، پس بی اراده از صفحه ای به صفحه دیگر می رویم، اما با بودن مان قرار است چه چیزی به جهان اضافه کنیم؟