25 اشتباه رایجی که در رابطه عاطفی تان ممکن است تجربه کرده باشید!

در این بخش خطاهای احتمالی که افرادی که از تجربیات از دست دادن مکرر رنج می‌برند، غالباً دچار آن می‌شوند را به صورت شرح و تفسیر تجربه شان برایتان آورده ایم.

می ترسم دوباره عاشق شوم.

بلند شدن زمان امیدواری است.

بلند شدن، آرام شروع می‌شود و کمکم شتاب می‌گیرد. شما به بالای تپه رسیده‌اید و می‌توانید ببینید کجا بودید و کجا دارید می‌روید.

ما از غم و اندوه «بلند می‌شویم» و دوباره به زندگی برمی‌گردیم.

تو بمان با دگران؛ وای به حال دگران!

خشم مخالفتی در برابر درد است.

خشم باعث می‌شود که یک گفتگوی درونی ادامه پیدا کند که خودش از خودش تغذیه می‌کند و شعله‌های خودش را شعله‌ور می‌کند. خشم در زیر سطح رویه می‌سوزد و شعله‌ور می‌شود.

احساسات شدید، تمنّا و درد رابطه از دست رفته را چگونه باید کنترل کرد؟

کسانی که درد عظیم از دست دادن عشق را تجربه کردند و عدم اطمینان، تمنا و ترس مرتبط با از دست دادن عشق را تجربه کردند، ممکن است دوباره جرأت نکنند ایمان­شان به زندگی و توانایی­شان در عشق ورزیدن را همچنان حفظ کنند.

استعدادیابی وشخصیت شناسی نوجوان(MMTIC )

ابزار تیپ‌شناسی شخصیتی نوجوانان MMTIC (Murphy - Meisgeier Type Indicator for Children) (یا ابزار مورفی-میزگیر برای تعیین تیپ نوجوان )، از روی مدل بزرگسال ( MBTI ) که حدود 65 سال از ایجاد و توسعه و تحقیق آن می‌گذرد ایجاد شده است.

درس و بحث کمپین رهایی از غم جدایی (درس پنجم)

نظرات و تجربیات خود ، درباره درس پنجم گفتارهای سهیل رضایی درباره کمپین آموزشی رهایی از غم جدایی را اینجا به بحث بگذارید

درس و بحث کمپین رهایی از غم جدایی (درس چهارم)

نظرات و تجربیات خود ، درباره درس چهارم گفتارهای سهیل رضایی درباره کمپین آموزشی رهایی از غم جدایی را اینجا به بحث بگذارید

چرا ترک شدن و تنها ماندن در رابطه سهم من است؟

درونتان دائماً به شما می‌گوید که باید کاری که کنید تا معشوق‌تان به هر قیمتی برگردد، وگرنه شما خواهید مُرد. ممکن است چندین بار تلاش کنید دوباره به یار از دست رفته‌تان برسید. حتی اگر در عمل کاری نکنید، ممکن است درباره آن خیال‌پردازی کنید. دوباره و دوباره....

پشیمانی از جدایی؛ من هیچوقت نمی توانم رابطه خوبی داشته باشم.

درونی کردن، بحرانی‌ترین و مهم‌ترین مرحله فرآیند طرد ‌شدن است.

وقتی که زخم عاطفی، بیش از همیشه نسبت به عفونی شدن آسیبپذیر می‌شود. اگر به این زخم توجه نکنید، می‌تواند به اعتماد به نفس شما لطمه بزند.